Cięcie plazmą (agregaty, akcesoria)


W naszej ofercie dostępne są przecinarki plazmowe Spartus. Urządzenia te charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Przecinarki plazmowe CNC wspomnianej firmy zapewniają niezawodność podczas obróbki. Wykorzystuje się je przede wszystkim do cięcia metali, aczkolwiek sprawdzą się też w przypadku innych materiałów, które przewodzą prąd elektryczny. Klienci znajdą w naszym asortymencie wiele typów plazmowych przecinarek marki Spartus. Sprzedajemy małe, przenośne maszyny, a także urządzenia przemysłowe o maksymalnej mocy 160 A. W asortymencie mamy wycinarki plazmowe do metalu Spartus serii ProCut, w tym modele 45PFC, 85CNC i 125CNC./>

Maszyny do cięcia plazmą zostały wyposażone w liczne układy i systemy, które ułatwiają obróbkę metalowych elementów. Wśród nich znajdują się:  • układ bezstykowego zajarzania łuku HF,

  • system stabilizacji łuku plazmowego,

  • system kontroli przeciążenia i obecności łuku,

  • układ chłodzenia,

  • układ kontroli i zarządzania sprężonym powietrzem.


Wszystkie oferowane przez nas modele wycinarek plazmowych dostępne są w wersji CNC. Maszyny te przystosowane są do zautomatyzowanego cięcia plazmą.


Plazma CNC do profili


Przecinarki plazmowe do profili to urządzenia przeznaczone do cięcia metalowych elementów za pomocą strumienia gazów jonizowanych. Podczas tego procesu obrabiany materiał jest podgrzewany i topiony w określonym miejscu. Dzięki naszym narzędziom możliwe jest uzyskanie części o rozmaitych długościach. Plazma CNC do profili pozwala na precyzyjne i szybkie cięcie ceowników, teowników, zetowników, kątowników czy dwuteowników o różnej grubości. Urządzenia do cięcia plazmą wykorzystywane są m.in. w przemyśle i budownictwie.


Plazma CNC do blachy


Wycinarki plazmowe CNC służą do obróbki blachy – zwykłej, nierdzewnej, węglowej, ocynkowanej czy aluminiowej. Dzięki nim można tworzyć elementy o zróżnicowanych kształtach z arkuszy o rozmaitej grubości. Maszyny do cięcia plazmowego blachy działają szybko i dokładnie. Technologia ta stosowana jest np. w przemyśle produkcyjnym, budownictwie, motoryzacji, górnictwie i wielu innych branżach.


Przecinarki plazmowe do metalu


Plazma do cięcia metalu CNC używana jest do topienia i usuwania materiału z obrabianego przedmiotu. W tym celu wykorzystuje się jonizowany gaz (zawiera on cząstki naładowane dodatnio i ujemnie). Proces ten jest niezwykle precyzyjny i pozwala na cięcie metalu w różnych kształtach. Atutem przecinarek plazmowych do metalu jest również krótki czas obróbki. Narzędzia te nadają się do cięcia wszelkiego typu elementów metalowych. W związku z tym korzysta się z nich w przemyśle produkcyjnym i budownictwie.


Spawarki plazmowe


Spawarki plazmowe wykorzystywane są do trwałego łączenia ze sobą metalowych przedmiotów. Podstawowymi elementami tych urządzeń są: palnik (generuje strumień plazmy), źródło prądu (dostarcza energię potrzebną do utrzymania plazmy), gaz osłonowy (zabezpiecza obrabiany materiał) oraz sterownik (kontroluje parametry spawania). W ofercie mamy również spawarko-przecinarki plazmowe, które mogą być stosowane zarówno do łączenia elementów, jak i ich cięcia. Sprzęty te używane są m.in. w produkcji, przemyśle oraz przy naprawach pojazdów.


Przecinarki plazmowe – cena


Szukasz przecinarek plazmowych ręcznych w przystępnej cenie? Szeroki wybór urządzeń znajdziesz w naszej ofercie. Gwarantujemy, że wszystkie maszyny - w tym Spartus plazma CNC - są wydajne i proste w obsłudze, a koszt ich zakupu nie jest wygórowany. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.


×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?