Falowniki (VFD)

Falowniki przemysłowe (nazywane przemiennikami częstotliwości lub inwerterami) stosowane w elektronicznych przetwornicach częstotliwości, służą głównie do regulacji prędkości obrotowej klatkowych silników indukcyjnych. Mają obecnie dość szerokie zastosowanie w przemyśle, stanowią najwydajniejszy sposób regulacji prędkości. Zgodnie ze wzorem na prędkość obrotową silnika elektrycznego, zmiana częstotliwości zmienia prędkość obrotową silnika.


Podstawowe funkcjonalności falowników serii Delta


Poszczególne modele falowników Delta VFD wyposażone są w sterowanie wektorowe bezczujnikowe (SVC) i skalarne (U/F). Urządzenia te przystosowane są do pracy zarówno z synchronicznymi, jak i asynchronicznymi silnikami. Obsługują również silniki indukcyjne i ze stałymi magnesami. Delta falowniki VFD wyróżniają się także zaawansowaną kontrolą momentu i hamowania oraz dynamicznym rozruchem. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat funkcjonalności inwerterów, zapraszamy do kontaktu.


Falowniki Delta ME300 i MS300


W ofercie CS-Lab znajdą Państwo różne modele falowników Delta serii ME300 i MS300, charakteryzujące się kompaktowym wyglądem, profesjonalnymi rozwiązaniami i wysoką funkcjonalnością. Wykorzystywane są one m.in. w aplikacjach wentylatorowych i pompowych, transporterach i przenośnikach, maszynach pakujących, wrzecionach obrabiarek, magazynach narzędzi oraz urządzeniach służących do obróbki drewna. W celu zapoznania się ze szczegółową indywidualną ofertą dotyczącą falowników Delta VFD zapraszamy do kontaktu.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?