Sprzedaż hurtowa CNC

Komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych (CNC) umożliwia wygodną, szybką, precyzyjną oraz powtarzalną pracę. Maszyny CNC są częścią nowoczesnej automatyki przemysłowej, która w ostatnich latach przeżywa ogromną rewolucję. Wykorzystywane są głównie do obróbki metali, drewna, tworzyw sztucznych oraz szkła.

Wśród najczęściej sterowanych maszyn znajdują się frezarki, tokarki oraz przecinarki plazmowe, będące w stanie wykonywać złożone kształty w niezwykle szybki i precyzyjny sposób. CS-Lab s.c. jest producentem skutecznych i wydajnych rozwiązań dla automatyki przemysłowej.

Oferujemy sprzedaż hurtową profesjonalnych produktów w konkurencyjnych cenach – oprogramowania CNC, kontrolerów CNC, sterowników CNC, a także serwonapędów oraz akcesoriów CNC. Nasze produkty opracowujemy z wykorzystaniem najnowszych dostępnych na rynku technologii i podzespołów.

Do kogo skierowana jest oferta?

Produkty CS-Lab trafiają przede wszystkim na rynek automatyki przemysłowej w którego skład wchodzą firmy zajmujące się budową i modernizacją maszyn oraz firmy świadczące usługi obróbki CNC. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy podczas projektowania urządzeń, jak i oprogramowania nie uznają kompromisów. Świadczymy kompleksowe usługi – począwszy od doradztwa technicznego, poprzez dobór komponentów, dostarczanie urządzeń i oprogramowania zgodnych z oczekiwaniami klienta aż po wsparcie techniczne.

Jakie produkty CNC możesz kupić w hurtowej cenie?


Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się:


Kontrolery umożliwiają sterowanie napędami silników. Stabilność działania oraz prosta instalacja to tylko niektóre z ich zalet. Są wyposażone w odpowiednie systemy bezpieczeństwa, które nieprzerwanie czuwają nad bezpieczeństwem użytkownika i maszyny. Solidna obudowa doskonale chroni obwody elektroniczne.

Oprogramowanie pozwala na efektywne sterowanie i nadzorowanie obróbki w maszynach numerycznych, dzięki czemu procesy te przebiegają w sposób kontrolowany i zaplanowany przez operatora lub programistę.

Serwonapędy to układy wykonawcze wielu układów użytkowanych w automatyce przemysłowej. Składają się z silnika, sterownika oraz enkodera. Elementy te sprawdzają się wszędzie tam, gdzie specyfika branży wymaga wysokiej precyzji pracy przy zachowaniu powtarzalności procesu. 

Wśród akcesoriów oferowanych przez nas znajdują się także wysokiej klasy rozdzielacze zasilania, wieże sygnalizacyjne, listwy przyłączeniowe, konwertery, manipulatory oraz zasilacze impulsowe.

Dlaczego warto zacząć współpracować z CS-Lab?

CS-Lab jest firmą, której produkty cieszą się popularnością zarówno w krajach Unii Europejskiej, jak i na całym świecie, ponieważ opierają się na nowoczesnych oraz profesjonalnych rozwiązaniach. Pozwala to im konkurować z podobnymi produktami obecnymi na rynku. Dzięki świetnie wykwalifikowanym specjalistom z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu z zakresu automatyki przemysłowej i CNC.