ikonka-logoCS-Lab jest producentem rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Oprócz kontrolerów ruchu, serwosilników oraz akcesoriów CNC, oferujemy także oprogramowania do sterowania maszyn CNC, w tym autorskie simCNC.

Chcemy jak najbardziej ułatwić pracę naszym klientom i jesteśmy pewni, że dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom mogą w pełni wykorzystywać wszystkie możliwości urządzeń. Naszą siłą jest profesjonalizm i współpraca, które doprowadziły do stworzenia nowoczesnych systemów technologicznych, będących nie tylko precyzyjnymi, szybkimi i wydajnymi, ale również przystępnymi cenowo.

Współpracujemy także z producentami maszyn oraz firmami zajmującymi się modernizacją maszyn CNC.

Historia

Wszystko zaczęło się od wspólnej pasji, którą udało się przekuć w prężnie działającą firmę. CS-Lab Electronic Laboratory powstało w 2007 roku. Początkowa działalność skupiała się na modernizacji maszyn CNC, ale szybko okazało się, że dostępne w ówczesnym czasie na rynku rozwiązania nie spełniały oczekiwań klientów. Rozpoczęto zatem prace nad własnymi sterownikami, których efektem było stworzenie CSMIO/IP-S. Następnie pojawił się CSMIO-MPG oraz pozostałe kontrolery ruchu (CSMIO/IP-M oraz CSMIO/IP-A) i moduły (CSMIO-IO oraz CSMIO-ENC).

W kolejnych latach priorytetem stało się stworzenie oprogramowania sterującego, które będzie zarówno precyzyjne, jak i szybkie. Udało się to osiągnąć dzięki współpracy z jedną z uczelni wyższych i wykorzystaniu profilu krzywej „S”. Obecnie nadal udoskonalamy simCNC, aby jeszcze lepiej wykorzystywać możliwości maszyn.

Produkty

Dzięki doskonałym specjalistom z wieloletnim doświadczeniem oraz kompleksowemu wyposażeniu podejmujemy nawet największe wyzwania.

Seria CSMIO – sterowniki ruchu wraz z modułami rozszerzeń zapewniają wydajny, stabilny i elastyczny system sterowania CNC. Pozwalają osiągnąć precyzję i prędkość dotychczas niedostępne w tym sektorze cenowym. Sterowniki CSMIO/IP działają we współpracy z autorskim oprogramowaniem sterującym simCNC oraz z Mach3 i Mach4.

W naszej ofercie znajdują się także serwonapędy simDrive z silnikami, zasilacze, konwertery oraz inne akcesoria CNC.

Zapraszamy do zapoznania się z bazą produktów CS-LAB i do kontaktu z naszym działem technicznym: biuro@cs-lab.eu.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?