Zasilacze impulsowe


Impulsowe zasilacze na szynę DIN to najpopularniejsze rozwiązanie stosowane w automatyce przemysłowej. Wykorzystywane są one wszędzie tam, gdzie wymagana jest niezawodność i wytrzymałość, szczególnie ze względu na trudne warunki. Impulsowe zasilacze są rodzajem zasilacza elektronicznego, który używa układu przełączającego do konwersji napięcia źródłowego na żądane napięcie wyjściowe. W porównaniu z tradycyjnymi alternatywami cechuje je efektywność i większa kompaktowość. W sklepie CS-Lab proponujemy jedne z najczęściej stosowanych modeli od MEAN WELL o napięciu wyjściowym 24VDC. Szeroka gama rozwiązań pozwala na dobranie odpowiedniego i optymalnego rozwiązania do wybranej automatyki przemysłowej. Zasilacze dobrej jakości gwarantują bezpieczne i stabilne używanie urządzeń.


Impulsowe zasilacze z myślą o niezawodności i bezpieczeństwie


Impulsowe zasilacze dostępne w naszej ofercie zaprojektowane są w taki sposób, by pracować w trudnych warunkach przemysłowych, charakteryzując się jednocześnie wysoką niezawodnością działania sprzętu. Wszechstronność tych urządzeń oraz ich niezawodność są potwierdzone przez szereg cech, które są wspólne dla każdego modelu zasilacza. Jedną z wyróżniających je właściwości jest bezpieczeństwo. Urządzenia te oferują zaawansowane zabezpieczenia przed zwarciami, przeciążeniami oraz nadmiernym napięciem, zapewniając ochronę zarówno dla samego zasilacza, jak i podłączonych do niego urządzeń. Impulsowe zasilacze MEAN WELL to wyjątkowo niezawodne i wydajne rozwiązania spełniające najwyższe standardy branżowe. Efektywne chłodzenie możliwe dzięki konwekcji powietrza gwarantuje optymalną temperaturę pracy i zmniejszenie ryzyka przegrzania, nawet w trudnych warunkach środowiskowych.


Wszechstronność i wygoda - impulsowe zasilacze z łatwym montażem


Produkty dostępne w naszym asortymencie cechuje także duża wszechstronność. Impulsowe zasilacze zostały zaprojektowane tak, aby mogły pracować w pełnym zakresie napięć wejściowych. Mocowania natomiast umożliwiają łatwy montaż zasilacza na popularnej szynie DIN TS-35/7,5 lub 15. Doskonale widoczny, wbudowany wskaźnik LED informuje o statusie działania zasilania, dając użytkownikowi natychmiastowy wgląd w stan urządzenia. Impulsowe zasilacze objęte są standardową 3-letnią gwarancję.


×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?