Budujesz maszyny CNC?

CS-Lab współpracuje z producentami maszyn na całym świecie. Skąd ich wybór? Rozwiązania technologiczne CS-Lab są nowoczesne i profesjonalne. Dają możliwości na poziomie znanych, najdroższych rozwiązań stosowanych na rynku CNC. Współpraca z CS-Lab daje producentom i modernizatorom maszyn zatem wspaniałe możliwości, czyniąc je o wiele bardziej konkurencyjnymi w stosunku do firm o ugruntowanej pozycji na rynku. CS-Lab zapewnia swoim partnerom wsparcie techniczne i doradztwo na każdym etapie współpracy.


Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści
, którzy podczas projektowania urządzeń, jak i oprogramowania nie uznają kompromisów. Świadczymy kompleksowe usługi – począwszy od doradztwa technicznego, poprzez dobór komponentów, dostarczanie urządzeń i oprogramowania zgodnych z oczekiwaniami klienta aż po wsparcie techniczne.

Jeśli chcesz podjąć współpracę z CS-Lab, napisz do nas lub zadzwoń i poproś o indywidualną wycenę:

tel.: 690 425 872
kom.: 600 473 497

office@cs-lab.eu

Jakie produkty CNC są stosowane przez producentów i modernizatorów?

Kontrolery CNC

Kontrolery umożliwiają sterowanie napędami silników. Stabilność działania oraz prosta instalacja to tylko niektóre z ich zalet. Są wyposażone w odpowiednie systemy bezpieczeństwa, które nieprzerwanie czuwają nad bezpieczeństwem użytkownika i maszyny. Solidna obudowa doskonale chroni obwody elektroniczne.

 

Serwonapędy

Serwonapędy to układy wykonawcze wielu układów użytkowanych w automatyce przemysłowej. Składają się z silnika, sterownika oraz enkodera. Elementy te sprawdzają się wszędzie tam, gdzie specyfika branży wymaga wysokiej precyzji pracy przy zachowaniu powtarzalności procesu. Dowiedz się więcej o dostępnych rozwiązaniach pisząc do nas.

Oprogramowanie sterujące CNC

Oprogramowanie pozwala na efektywne sterowanie i nadzorowanie obróbki w maszynach numerycznych, dzięki czemu procesy te przebiegają w sposób kontrolowany i zaplanowany przez operatora lub programistę.

Akcesoria CNC

Wśród akcesoriów oferowanych przez nas znajdują się rozdzielacze zasilania, wieże sygnalizacyjne, listwy przyłączeniowe, konwertery, manipulatory oraz zasilacze.

 

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?