Konwertery


Konwertery sygnału pełnią istotną rolę w adaptacji i komunikacji między różnymi systemami i urządzeniami. Mogą one adaptować sygnały elektryczne na poziomie, który jest akceptowalny dla danej maszyny. Służą także do konwersji sygnałów i formatów danych, umożliwiając sprawną komunikację i współpracę różnorodnych systemów i urządzeń w środowisku produkcyjnym.


Konwertery sygnałów w naszej ofercie


W ramach naszej oferty proponujemy konwertery sygnałów cyfrowych i różnicowych. Służą one do przekształcania, kondycjonowania oraz przesyłania sygnałów między różnymi elementami systemów elektronicznych. Proponujemy różnorodne warianty, w tym:  • line drivery, które przekształcają sygnały cyfrowe typu TTL (Transistor-Transistor Logic) lub OC (Open Collector) na różnicowe TTL,

  • odbiorniki linii różnicowej, konwertujące sygnały różnicowe TTL na standardowe sygnały cyfrowe TTL (5V) lub OC,

  • uniwersalne konwertery sygnałów cyfrowych zasilane napięciem 24V,

  • konwerter sygnału zasilany napięciem 5V.


Konwerter sygnałów z optoizolacją - gwarancja ochrony w trudnych warunkach elektromagnetycznych


Oferujemy warianty konwertera sygnałów z optoizolacją. Gwarantuje ona separację i ochronę między segmentami systemu, co zapobiega przed przenoszeniem zakłóceń i przepięć oraz formowaniem się niechcianych pętli masy. Taki konwerter oferuje stabilność sygnału, nawet w kontekście wysoce zakłóconego środowiska elektromagnetycznego.


×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?