Akcesoria CNC

Jakie akcesoria do maszyn CNC oferujemy?

Potrzebujesz akcesoria CNC w dobrej cenie? Jesteś we właściwym miejscu. Oferujemy kompleksowy wybór elementów do maszyn CNC. Zobacz, co dla Ciebie mamy: Zasilacze, Rozdzielacze zasilania, wieże sygnalizacyjne, listwy przyłączeniowe, konwertery sygnałów, manipulatory i enkodery, kable, wtyczki i przekaźniki

Akcesoria do maszyn CNC, jakie oferujemy to zarówno nasze własne produkty, jak również propozycje od wiodących firm tworzących podzespoły CNC. W naszej ofercie znajdziesz na przykład produkty firmy MeanWell (zasilacze), DC Components (kable) czy Omron (przekaźniki).

Czytaj więcej

Jakie funkcje pełnią akcesoria CNC?

W jaki sposób akcesoria do CNC z naszej oferty mogą się sprawdzić w Twojej firmie? Poniżej krótko opisujemy zastosowania poszczególnych produktów.

  1. Rozdzielacze zasilania są elementami wpływającymi zarówno na bezpieczeństwo, jak również na estetykę całego systemu. Bez nich nie byłoby możliwe rozdzielenie zasilania logiki w sposób bezpieczny. Rozdzielacze 24VDC, które znajdziesz w naszym sklepie to nasze autorskie akcesoria CNC. Projektując je zadbaliśmy o estetyczny wygląd, ale i funkcjonalność oraz prostotę użytkowania. Specjalna dioda LED sygnalizuje obecność napięcia.
  2. Wieże sygnalizacyjne stanowią niezbędny dodatek do kontroli procesów produkcyjnych. Jako akcesoria CNC mogą być zamontowane na maszynach, w celu bieżącego informowania operatora o kondycji maszyny i ewentualnych problemach. Sygnały świetlne w 3 kolorach (żółty, czerwony, zielony) zapewniają jasność komunikatów w każdej sytuacji (kąt świecenia do 360 stopni). Wieże sygnalizacyjne oparte są o technologię LED, więc zapewniają żywotność i wydajność.
  1. Listwy przyłączeniowe kupisz w naszym sklepie z akcesoriami CNC w trzech różnych kilku różnych zestawieniach. Wszystkie z nich są do montażu na szynie DIN i zawierają tasmy przyłaczeniowe
  2. Konwertery, które znajdziesz w naszej ofercie to produkty autorskie CS Lab. Te uniwersalne urządzenia (napięcia wejściowe 5V i 24V), mogą być stosowane, jako układy separacji galwanicznej, dostosowania napięcia oraz odwracanie polaryzacji sygnału sterującego. Wśród naszych akcesoriów CNC odnajdziesz też konwertery sygnału TTL/OC na różnicowe TTL, jak również konwertery sygnałów różnicowych TTL na cyfrowe TTL/OC.
  3. Manipulatory pozwolą na szybkie konfigurowanie baz materiałowych, jak również obróbki ręcznej, czy przejazdów. Nasze manipulatory są proste w konfiguracji i bez problemu współpracują  z modułami CSMIO-MPG.
  4. Zasilacze impulsowe 24V z naszej oferty akcesoriów CNC to produkty firmy MeanWell. Oferujemy szeroki wybór zasilaczy – od 1A do 4A (inne na życzenie). Wszystkie z nich objęte są trzyletnią gwarancją producenta. Posiadają również zabezpieczenia przed przepięciami, czy spadkami napięcia w zasilaniu. Pozostałe akcesoria do maszyn CNC, jakie oferujemy to niezbędne dodatki, bez których trudno sobie wyobrazić sprawne działanie układu. Posiadamy wysokiej jakości kable, wtyczki, czy przekaźniki – w dobrych cenach!

Dlaczego warto wybrać akcesoria CNC od CS Lab?


W Internecie bez problemu znaleźć można sklep oferujący akcesoria CNC. Dlaczego zatem kupować właśnie u nas? Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy producentem, a nie tylko dystrybutorem. Znamy wszystkie produkty z naszej oferty – powstały w naszych studiach projektowych. Dzięki temu, możemy je z pełną odpowiedzialnością zarekomendować nawet do najbardziej wymagających projektów.

W CS-Lab możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Akcesoria CNC, które produkujemy oparte są o najnowocześniejszych technologiach i podzespołach dostępne na rynku. To właśnie sprawia, że stanowią naprawdę konkurencyjną ofertę. 

To jeszcze nie wszystkie zalety, jakie mają nasze akcesoria CNC. Zakupy bezpośrednio u producenta to gwarancja najlepszej ceny bez pośredników.