Akcesoria CNC

Akcesoria CNC


Do prawidłowej pracy urządzeń sterowanych numerycznie niezbędne jest korzystanie z akcesoriów CNC. Odpowiadają one m.in. za bezpieczeństwo pracy. Ich szeroki wybór dostępny jest w asortymencie naszego sklepu. Sprzedajemy różnego rodzaju elementy do maszyn CNC, które wykorzystywane są głównie w automatyce przemysłowej.


Jakie akcesoria do maszyn CNC oferujemy?


Potrzebujesz akcesoriów CNC w dobrej cenie? Jesteś we właściwym miejscu. Oferujemy kompleksowy wybór elementów do maszyn CNC. Zobacz, co dla Ciebie mamy: zasilacze, rozdzielacze zasilania, wieże sygnalizacyjne, listwy przyłączeniowe, konwertery sygnałów, manipulatory i enkodery, kable, wtyczki i przekaźniki.


Akcesoria do maszyn CNC, jakie oferujemy to zarówno nasze własne produkty, jak również propozycje od wiodących firm tworzących podzespoły CNC. W naszej ofercie znajdziesz na przykład produkty firmy MeanWell (zasilacze), DC Components (kable) czy Omron (przekaźniki). W naszym sklepie z akcesoriami CNC dostępne są wszystkie niezbędne elementy do maszyn CNC.


Jakie funkcje pełnią akcesoria CNC?


W jaki sposób akcesoria do CNC z naszej oferty mogą się sprawdzić w Twojej firmie? Poniżej krótko opisujemy zastosowania poszczególnych produktów.  1. Rozdzielacze zasilania są elementami wpływającymi zarówno na bezpieczeństwo, jak również na estetykę całego systemu. Bez nich nie byłoby możliwe rozdzielenie zasilania logiki w sposób bezpieczny. Rozdzielacze 24 VDC, które znajdziesz w naszym sklepie to autorskie akcesoria CNC. Projektując je, zadbaliśmy o estetyczny wygląd, ale i funkcjonalność oraz prostotę użytkowania. Specjalna dioda LED sygnalizuje obecność napięcia.

  2. Wieże sygnalizacyjne stanowią niezbędny dodatek do kontroli procesów produkcyjnych. Jako akcesoria CNC mogą być zamontowane na maszynach, w celu bieżącego informowania operatora o kondycji maszyny i ewentualnych problemach. Sygnały świetlne w 3 kolorach (żółty, czerwony, zielony) zapewniają jasność komunikatów w każdej sytuacji (kąt świecenia do 360 stopni). Wieże sygnalizacyjne oparte są o technologię LED, więc zapewniają żywotność i wydajność.  1. Listwy przyłączeniowe kupisz w naszym sklepie z akcesoriami CNC w kilku różnych zestawieniach. Wszystkie tego typu akcesoria do maszyn CNC przeznaczone są do montażu na szynie DIN i zawierają taśmy przyłączeniowe.

  2. Konwertery sygnału, które znajdziesz w naszej ofercie to autorskie akcesoria CNC sklepu CS Lab. Te uniwersalne urządzenia (napięcia wejściowe 5 V i 24 V) mogą być stosowane jako układy separacji galwanicznej. Wykorzystuje się je także do dostosowywania napięcia oraz odwracania polaryzacji sygnału sterującego. Wśród naszych akcesoriów CNC odnajdziesz też konwertery sygnału TTL/OC na różnicowe TTL, jak również konwertery sygnałów różnicowych TTL na cyfrowe TTL/OC.

  3. Manipulatory pozwolą na szybkie konfigurowanie baz materiałowych, jak również obróbki ręcznej czy przejazdów. Tego rodzaju akcesoria do maszyn CNC są proste w konfiguracji i bez problemu współpracują z modułami CSMIO-MPG.

  4. Zasilacze impulsowe 24 V z naszej oferty akcesoriów CNC to produkty firmy MeanWell. Oferujemy szeroki wybór zasilaczy – od 1 A do 4 A (inne na życzenie). Wszystkie z nich objęte są trzyletnią gwarancją producenta. Te akcesoria CNC posiadają również zabezpieczenia przed przepięciami czy spadkami napięcia w zasilaniu. Pozostałe elementy do maszyn CNC, jakie oferujemy, to niezbędne dodatki, bez których trudno sobie wyobrazić sprawne działanie układu. Posiadamy wysokiej jakości kable, wtyczki czy przekaźniki. Wszystkie akcesoria CNC w naszym sklepie dostępne są w dobrych cenach!


Dlaczego warto wybrać akcesoria CNC od CS Lab?


W Internecie bez problemu znaleźć można sklep oferujący akcesoria CNC. Dlaczego zatem kupować właśnie u nas? Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy producentem, a nie tylko dystrybutorem. Znamy wszystkie produkty z naszej oferty – powstały one w naszych studiach projektowych. Dzięki temu CNC akcesoria możemy z pełną odpowiedzialnością zarekomendować nawet do najbardziej wymagających projektów.


W CS-Lab możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Akcesoria CNC, które produkujemy, oparte są o najnowocześniejsze technologie i podzespoły dostępne na rynku. To właśnie sprawia, że stanowią naprawdę konkurencyjną ofertę.


To jeszcze nie wszystkie zalety, jakie mają nasze akcesoria CNC. Zakupy bezpośrednio u producenta to gwarancja najlepszej ceny bez pośredników.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?