Sterownik CNC


System sterowania CNC odpowiada za kontrolę pracy maszyn i urządzeń sterowanych numerycznie. Dzięki intuicyjnym interfejsom graficznym operatorzy mogą łatwo programować, monitorować oraz diagnozować potencjalne problemy. Współczesne systemy sterowania CNC są wyposażone w wiele funkcji, które chronią zarówno maszynę, jak i operatora przed uszkodzeniami.


Zaawansowane systemy sterowania CNC w naszej ofercie


Wśród naszego asortymentu znajdują się produkty nadające się do stosowania zarówno przez hobbystów, jak i profesjonalistów. Proponowane systemy sterowania CNC dają ogromne możliwości budowy wieloosiowych maszyn, takich jak frezarki, tokarki, wycinarki, spawarki oraz innych, wymagających precyzyjnego systemu sterującego pozycją urządzeń CNC. Sterownik kontrolera ruchu 4-osiowy, lub 6-osiowy, moduł gwintowania, oraz ręcznej manipulacji osiami – w sklepie CS-Lab dostępne są wszystkie niezbędne elementy i podzespoły dla maszyn CNC. Oprócz wymienionych elementów znajdą u nas Państwo także osie CNC, agregaty CNC oraz panele sterowania CNC. Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu.


Sterownik maszyny CNC z oprogramowaniem simCNC


Sterownik do maszyn CNC dostępny jest już z wbudowanym oprogramowaniem simCNC. W ten sposób użytkownicy mają zapewniony dostęp do zaawansowanego interfejsu i funkcji, które mogą znacząco ułatwić i zoptymalizować procesy produkcyjne - bez dodatkowych kosztów. Wbudowane oprogramowanie simCNC może przyczynić się do zwiększenia wydajności, dokładności oraz bezpieczeństwa operacji przeprowadzanych na maszynach CNC.


×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?